PRÁZDNINOVÁ ŠKOLKA

10. 7 - 31. 8. 2017

NA CESTĚ KOLEM SVĚTA PLNÉ ZÁBAVY A DOBRODRUŽSTVÍ

Prázdniny plné výletů, pobytů v přírodě, sportovních aktivit, tvoření, nezapomenutelných zážitků a radosti.

Na prázdniny jsme pro děti připravili velmi zajímavé tematické bloky. Společně se vydáme na dobrodružnou výpravu do džungle a světa hmyzu, zavítáme do kouzelného světa pod vodou s Nemem a jeho kamarády, budou z nás indiáni, indiánky a kovbojové, poznáme život na Divokém západě a naučíme se jezdit na koních a chytat býka lasem! Budeme hodně sportovat tradičně i netradičně, potrénujeme svou odvahu a také budeme zkoumat, vyrábět, malovat, kreslit, cvičit Anglický jazyk, vařit a experimentovat! Určeno pro děti naší školky ( 1, 5 - 3 roky, 3 - 7 let), ale také pro ty, které běžně Mateřinku nenavštěvují - prostě to přijďte vyzkoušet a užít si s námi radostné a zábavné léto! Program je tématicky stejný pro obě skupiny, aktivity jsou však upravovány podle schopností a možností děti.

Hurááá vzhůru za dobrodružstvím.....


I. tématický blok: 10.- 21. 7. 2017          PUTOVÁNÍ DŽUNGLÍ S MAUGLÍM 

Džungle... co to vlastně je? S ní tě seznámí Mauglí a jeho kamarádi. Zažiješ s námi dva týdny plné dobrodružství. Seznámíme se s tamní přírodou a zvířaty, navštívíme ZOO a děti MINI cizokrajná zvířátka v Lužánkách. A abychom do džungle hezky zapadli, vyrobíme si masky zvířat, které na naší cestě poznáme. Od domorodých kmenů se naučíme vyrobit hudební nástroje pomocí přírodnin a společně si s nimi zahrajeme a zazpíváme. Čeká nás mnoho dalších senzačních úkolů, tvoření, objevování a učení s Mauglím.


II. tématický blok: 24. 7 - 4. 8. 2017     HLEDÁ SE NEMO - cesta do vodní říše

,,Vodní ráj, na cestovatele pod vodou si s námi hraj!" Děti vodu miluji a v létě nesmí chybět vodní aktivity. Nemo a jeho kamarádi nás provedou a seznámí s živočichy žijícími v moři. Půjdme si spolu zaplavat a potápět se.  Také si užijeme spostu legrace u vody, půjdeme na koupaliště Riviéra. A co říkáte na vodní hrátky, lovení ryb a různých předmětů, bitvu s balónky, vodní melouny a výrobu domácí zmrzliny....Je na co se těšit!III. tématický blok: 7. - 18. 8. 2017  CESTA DO ŘÍŠE HMYZU S FERDOU MRAVENCEM A BERUŠKOU

Tento týden se ponese v duchu brouků, mravenců, kobylek, motýlů i můr, ale nebojte se ...Seznámíme se s nejrůznějšími druhy hmyzu, budeme je pozorovat v přírodě a některé z nich budeme sledovat lupou a mikroskopem. Založíme hmyzí hotel a vytvoříme si barevné motýly z Fima. Ferda nás seznámí se životem v mraveništi a ukáže nám, jak si vytvořit mravence z plata od vajec. Beruška nás zavede na návštěvu k včelce Máji. Ta nás zasvětí zase do života včeliček a naučí nás vyrobit voňavou svíčku z medových plátů. Bzzz....to bude zábava!


IV. tématický blok: 21. -25. 8. 2017 CESTA NA DIVOKÝ ZÁPAD S BOLKEM A LOLKEM

Lasa, klobouky, koně, indiánské čelenky - to je oč tu běží! Přesuneme se na divoký západ a pořádně si to tam s Bolkem a Lolkem užijeme. Převlečeme se za indiány, indiánky a kovboje. Vyrobíme si totém na zahradě, budeme tancovat kolem ohně a opékat buřty. Budeme chytat býka do lasa, jezdit na koni. Indiánky si vyrobí krásné čelenky, třeba i lapače snů. Vydáme se po stopách předků hledat dávný poklad Aztéků.


Do prázdninové školky můžete přijít na celý týden, 14 dní, měsíc nebo i jen na jednotlivé dny. Pro děti bude připravovaná zdravá a pestrá strava a lahodný pitný režim, samozřejmostí je nabídka čerstvé ovoce a zeleniny po celý den.

Přihláška Prázdninová školka

10. 7 - 25. 8. 2017

CESTA KOLEM SVĚTA PLNÁ DOBRODRUŽSTVÍ A ZÁBAVY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Pro nové zájemce: rezervace místa v prázdninové šolce je platná po složení zálohy na školkovné: 2.000,-. Info k platbě obdržíte e-mailem.