Online docházkový systém Twigsee -MATEŘINKA

Naši klienti mají k dispozici jednoduchý a efektivní nástroj k přihlašování, odhlašování dětí.

24 hodinový přístup přes internet, aplikaci ve Vašem mobilním telefonu. Stačí pár kliknutí, není třeba již nikam volat. 

Šetříme našim rodičům čas.

Důležité informace pro rodiče

  • PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE - přihlašovací údaje Vám vystavuje školka. Obdržíte je na Váš email. Jsou platné po celou dobu docházky do Mateřinky.
  • VČASNÉ ODHLÁŠENÍ REZERVACE ŠKOLKA A STRAVA  DO 7 HODIN RÁNO JEDEN PRACOVNÍ DEN PŘEDEM - př. pondělí je včas odhlášeno v pátek do 7 hod. ráno, úterý je včas odhlášeno do pondělí 7 hodin ráno. Na jiné odhlášení než přes online systém se nebere zřetel. Při odhlašování rezervace školky se automaticky odhlásí i strava. Za včas odhlášenou stravu se částka vrací a to v rámci zúčtování za proběhlé pololetí.
  • DOOBJEDNÁVANÍ REZERVACE ŠKOLKA A STRAVA, REZERVACE V HLÍDACÍ SKUPINĚ DO 7 HODIN RÁNO JEDEN PRACONÍ DEN PŘEDEM - v případě, že chcete, aby dítě do školky došlo vyjímečně nadrámec pravidelné docházky. Při doobjednání rezervace ve školce se automaticky doobjedná i strava. Maximální počet doobjednávek v rámci daného měsíce je 5.
  • ZMĚNA V PRAVIDELNÉ DOCHÁZCE -  v případě, že chcete změnit dny pravidelné docházky. Svůj požadavek zašlete na email: info@materinka-brno.cz a my úpravu ve vašem klientském účtu provedeme.
  • MANUÁL PRO ZÁKAZNÍKY - ke stažení, zde najdete další veškeré potřebné infomace k práci v online rezervačním systému Twigsee.

Platnost a účinnost od 1.9.2022

Mgr. Veronika Rylková 

ředitelka Mateřinka Brno


ZÁKAZNICKÁ PODPORA

HOTLINE - PONDĚLÍ až PÁTEK 8:00 - 16:30 - tel. + 420 602 218 710

v jiný čas a den použijte následující formulář