Výtvarné dílny pro děti od 3 let Brno

Vzhledem k aktuální situaci nepořádáme žádné volnočasové aktivity pro děti a akce pro veřejnost do odvolání. Jsme s Vámi nyní ve spojení přes náš blog a FB Mateřinka.

Těšíme se naviděnou za lepší situace. Zdravíme Vás.

Výtvarné dílničky pro děti jsou zábavné výtvarné tvoření, kdy děti spolu objevují a seznamují se s kouzelným světem výtvarných technik a materiálů. Při výtvarném tvoření získávají děti nové podněty, rozvíjí fantazii, estetické cítění, jemnou motoriku a nadšení pro výtvarné činnosti a vztahy s ostatními kamarády. Výtvarné dílničky jsou koncipovány tak, aby podporovaly spontánní a intuitivní výtvarný projev dětí. Děti si zde vyzkouší a seznámí se s netradičními i tradičními výtvarnými technikami, se kterými se málo ve školkách či školách potkávají. Zde máme časový prostor si vše vyzkoušet.

Dílničky se konají 1 x za měsíc v sobotu dopoledne a jsou určeny pro děti od 3 let až po školáky. Děti jsou v dílničce bez rodičů.

S sebou:

přezůvky a zástěru na vv tvoření

Místo konání:

Zdravá mateřská škola s montessori programem Mateřinka, Vrchlického sad 4 - 1. patro, ( vedle parku Lužánky) 602 00 Brno

KDY:

sobota dopoledne (datum dle harmonogramu) 9:00 - 12:00

Lektorka: /

Vstup: 320,- / dítě

Balíček sobotní dílničky obsahuje:

- veškerý výtvarný materiál a zapůjčení výtvarné zástěrky

- 3 hodinový zábavný program pod vedením zkušeného lektora/výtvarníka: Veronika Rylková

- zdravá svačinka a pitný režim

- individuální přístup, max. počet dětí v dílničce je 8

Dílnička se platí dopředu, převodem na účet, po odeslání přihlášky Vám zašleme další potřebné informace.