Montessori pro rodiče

provedu vás fascinujícím světem Montessori pedagogiky

smysluplně - zážitkově - lidsky

Jmenuji se Veronika Rylková, jsem zakladatelkou a ředitelkou Zdravý školek a jeslí s montessori programem Mateřinka Brno. Má práce je mou vášní, posláním a celoživotní láskou. V posledních dvou letech vnímám čím dál větší zájem o to, jak to dělám :) Mí blízcí, přátelé, rodiče a pedagogové se kterými se potkávám se mě ptají, moc rádi si se mnou vykládají, podporujeme a sdílíme si jak my to děláme a jaké jsou různé možnosti. A řada z nich mě inspirovala k širšímu sdílení. Zde je Vám přináším, s láskou tvořím. A těším se na setkání :) Veronika

Formou zážitkových seminářů s vámi posdílím mé mnohaleté zkušenosti z práce a vzdělávání dětí od narození do šesti let věku. Vše co jsem se naučila a získala ve studiích u českých a zahraničních lektorů, zahraničních stáží a praxích v moha zařízeních věnujících se péči a vzdělávání dětí. Podělím se s vámi o mé tipy a způsoby, vychytávky i jak je možné se učit z různých situací.

Objevíte kouzla principů Montessori pedagogiky a Respektujícího přístupu. Získáte praktické rady, jak podpořit děti v objevování světa, přípravě na život, jak rozvíjet jejich jedinečnost a potenciál.


ZÁŽITKOVÉ SEMINÁŘE NEJEN PRO RODIČE  ZIMA / JARO 2019

úterý 26. 2. 2019  - VHLED DO MONTESSORI PEDAGOGIKY

Jak vůbec funguje a co to je Montessori pedagogika? Co jsou to senzitivní období? Jak mi mohou pomoci lépe pochopit vývoj dítěte?  Význam připraveného prostředí? Jaké jsou role dospělého?

Co získáte?

Vhled do principů Montessori pedagogiky. Základní seznámení a orientaci ve vývoji dítěte od narození do 6 let. Jak jako dospělí můžeme podpořit připravu dětí pro život. Znalost hlavních rysů připraveného prostředí. Odpovědi na vaše otázky.

Kdy a kde se seminář koná?

úterý 26. 2. 2019 - 17:00 - 20:00

Zdravá školka s montessori programem Mateřinka, Jeřábkova 5, Brno 602 00 (1. patro)

Cena: 350,-

Montessori pro rodiče

Online přihláška na zážitkový seminář

Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Přichází mi mnoho otázek od rodičů, prarodičů, kamarádů, kolegů z pedagogické oblasti, studentů pedagogiky. Předškolní pedagogové k nám jezdí na stáže ze všech koutů České republiky. Chodí nám od vás denně zprávy, emaily. Kdy je dobré začít docházet do školky, jak nejlépe podpořit vývoj dětí, jak nejlépe zvládnout adaptaci na jesličky či školku, jak si nastavit zdravé hranice, jak se nezbláznit, když se dítě vzteká a mnoho dalších zajímavých témat. Tážte se nás, jaktože ve školce po sobě uklízí, obléká se a doma jako by děti zapomněly i to, že boty si obouváme na nohy. Společně řadu let sdílíme a pomáháme, aby bylo všude príma. Natolik se rozrostl váš zájem a pobídky ,,uspořádejte setkání, seminář, sdílejte,,. A proto s velkou radostí jsem se rozhodla pro vás zorganizovat cyklus zážitkových přednášek a seminářů, kde se s vámi podělím o mé zkušenosti z mnohaleté zkušenosti z práce s dětmi od narození do šesti let.